Dotazník

Percepce prostoru a aplikace pocitových map na území města Milevska

Vážení občané,

chtěli bychom Vás tímto požádat o spolupráci při sběru dat prostřednictvím dotazníku studentky PF JČU, Kateřiny Hejnové, která v rámci studia zpracovává bakalářskou práci na téma – Percepce prostoru a aplikace pocitových map na území města Milevska. Cílem práce je zmapování negativně i pozitivně působících lokalit a míst na občana na území města.

Studentka nám přislíbila poskytnutí výstupu sběru dat, který lze poté využít v projektu ŽIVÉ MILEVSKO – SMART REGION pro efektivní rozvoj města a jeho blízkého okolí. Výsledek bude prezentován i na sociálních sítích a v tisku města Milevska.

Děkujeme předem za spolupráci

Informace ke správnému vyplnění dotazníku od Kateřiny Hejnové:

Dotazník se skládá ze dvou částí, dotazníku a samotné pocitové mapy. Dotazník je ve Wordu, pokud by ho někdo vyplňoval elektronicky, nejideálnější a nejrychlejší je správnou odpověď např. ztučnit či vybarvit/zabarvit jinou než černou barvou.

Ve wordu je stále očíslovaná 4. stránka, která je určena k popisování lokalit zakroužkovaných v pocitové mapě. Pocitovou mapu je nejlepší vyplňovat v malování (použít např. nadefinovaný ovál, kruh, čtverec nebo kreslit od ruky) a nejlépe i očíslovat (pomocí textu v malování) a pod samým číslem popsat na str. č. 4 ve wordu. Postup zůstává stejný jako v tištěné mapě.

Elektronicky vyplněné mapy, prosím, zasílat nejpozději do 22.12.2017 na můj školní email hejnok00@pf.jcu.cz, a pokud by někdo vyplňoval mapy tištěné, prosím o zprávu, ráda si je vyzvednu nebo je můžete odevzdat v Infocentru na náměstí E. Beneše, kde budu 10.11.2017 celý den k dispozici.

V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte na zmíněný email, případně na telefonní číslo 720 261 843.

Předem mockrát děkuji za spolupráci
Přeji hezký den, Kateřina Hejnová

 
Percepce prostoru Milevsko Dotazník.docx Percepce prostoru Milevsko - Pocitová mapa.jpg