V sobotu 22. 9. 2018 se na náměstí při akci „Milevsko sobě“ objevily i ženy z iniciativy Ženy pro Milevsko, které si pro Vás připravily překvapení ve formě truhly, kde jste si mohli zapůjčit různé předměty určené k relaxaci a zpříjemnění chvil strávených v parku (např. hračky pro děti, společenské hry, jednoduché cvičební pomůcky, knihy atd.).
Ženy se inspirovaly nápadem, který například pěkně funguje již několik let v jednom z parků ve Žďáru nad Sázavou.
Ženy pro Milevsko věří, že by podobná truhla mohla i v našem městě oživit třeba atmosféru na náměstí nebo různých parcích a vnést sem špetku pohody a hravosti…
Kromě zmiňovaných předmětů byla připravená i malá anketka, kde veřejnost mohla vyjádřit svůj názor, zda by truhlu v Milevsku uvítala. V sobotu bylo vyplněno 50 dotazníků, kde 38 respondentů uvádí, že by takovouto truhlu chtěli na náměstí či v jiném parku. 11 respondentů uvedlo, že by uvítali truhlu jen v parcích, náměstí dle nich není vhodné místo a pouze 1 respondent uvedl negativní postoj k tomuto nápadu.
Anketa ještě pokračuje, a to do 5.10.2018. Dotazník je umístěn v městské knihovně ve vestibulu v 1. patře, tak určitě zajděte a vyjádřete svůj názor.

Děkujeme


Iniciativa Ženy pro Milevsko

00